Błękitna Kraina – Mokotów


Błękitna Kraina na Mokotowie zlokalizowany jest na jednym z nowoczesnych budynków mieszkaniowych osiedla Siekierki przy ulicy Batalionu AK „Karpaty”, pomiędzy ulicą Bartycką i al. Polski Walczącej. Dzięki temu, że znajdujemy się sercu kameralnego osiedla –  większość podopiecznych stanowią dzieci naszych sąsiadów, co w naturalny sposób nadaje placówce bardzo rodzinny charakter. Lokal znajduje się na zamkniętym, strzeżonym osiedlu, co gwarantuje jej bezpieczeństwo, a naszym podopiecznym niezbędny spokój. Niedaleko funkcjonuje sala zabaw oraz zaprzyjaźnione przedszkole.

Do dyspozycji naszych maluchów są dwie sale zabaw, oddzielny pokój umożliwiający spokojny odpoczynek oraz duży, dobrze wyposażony ogród do naszej wyłącznej dyspozycji, zapewniający miejsce beztroskich zabaw na świeżym powietrzu oraz kontakt z zielenią. Możemy również korzystać ze wspólnego placu zabaw na patio naszego osiedla.

Zapraszamy do zapisów do Błękitnej Krainy.

Zobacz też placówkę na Wilanowie: https://blekitnakraina.eu/blekitna-kraina-wilanow/

Zobacz też placówkę na Służewcu: https://blekitnakraina.eu/blekitna-kraina-sluzewiec/

Błękitna Kraina – Mokotów
ul. Batalionu AK „Karpaty” 1B/68
00-712 Warszawa
tel. 690 929 808
e-mail: mokotow@blekitnakraina.eu

Świadczymy usługi w oparciu o Ustawę z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 jako opiekunowie dzienni.

Komentowanie jest wyłączone.