Błękitna Kraina – Wilanów


Błękitna Kraina na Wilanowie zlokalizowany jest przy ulicy Klimczaka 8. Wejście do budynku znajduje się od strony bocznej ulicy, co zapewnia jej kameralność, a naszym podopiecznym niezbędny spokój. Placówka położona jest pomiędzy Świątynią Opatrzności Bożej a Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie. W niedalekim sąsiedztwie umiejscowione są liczne budynki mieszkalne Miasteczka Wilanów, plac Royal Wilanów, park z ogólnodostępnym placem zabaw oraz obiekty sportowe. 

Do dyspozycji naszych maluchów jest przestronny punkt opieki dysponujący dużą, bezpieczną i komfortową salą zabawy, mniejszą salą edukacyjną oraz przytulną sypialnią dla najmłodszych. Częste przebywanie dzieci na świeżym powietrzu umożliwia duży, zadaszony taras z bezpośrednim wejściem z głównej sali. Korzystamy również z placu zabaw na ogrodzonym bezpiecznym patio oraz ogródka przy lokalu.

W trosce o przyszłość naszych podopiecznych prowadzimy stałą współpracę ze sprawdzonym przedszkolem znajdującym się w okolicy.

Zapraszamy do zapisów do Błękitnej Krainy.

Zobacz też placówkę na Mokotowie (os. Siekierki): https://blekitnakraina.eu/blekitna-kraina-mokotow/

Zobacz też placówkę na Służewcu: https://blekitnakraina.eu/blekitna-kraina-sluzewiec/

Błękitna Kraina Wilanów
ul. Franciszka Klimczaka 8/67
02-797 Warszawa
tel. 690 929 818
e-mail: wilanow@blekitnakraina.eu

Świadczymy usługi w oparciu o Ustawę z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 jako opiekunowie dzienni.

Komentowanie jest wyłączone.