O nas

Błękitna Kraina jest przytulną i kameralną placówką dziennych opiekunów dla dzieci w wieku od 20 tygodnia do 3 roku życia. Panuje tu atmosfera domowego ciepła, spokoju i serdeczności. Znajdujemy się w Państwa sąsiedztwie – w trzech lokalizacjach Warszawskich osiedli mieszkaniowych. Dzieci znajdą miejsce troskliwej opieki w punktach na Mokotowie, Wilanowie i Służewcu. Oferujemy opiekę na najwyższym poziomie. Zapewniamy Państwu komfort, a dzieciom bezpieczeństwo, szacunek, nowoczesną edukację, a także beztroską zabawę.

Nasz zespół

Dobre samopoczucie Państwa pociech to dla nas priorytet. Dlatego kadrę Błękitnej Krainy stanowią wykwalifikowane i zaangażowane opiekunki z wielkim sercem dla dzieci. Pod ich troskliwą opieką nasi podopieczni odkryją otaczający ich świat, nauczą się samodzielności, empatii oraz funkcjonowania w grupie rówieśników.

Nasza filozofia

Nasze motto to edukacja poprzez zabawę. W naszym działaniu stawiamy na rozwój społeczny urozmaicony elementami filozofii Montessori. Dlatego właśnie niezwykle ważne są dla nas także akceptacja i zrozumienie najmłodszych a także dopasowanie do ich indywidualnych potrzeb. 

Ekologia

W trosce o przyszłe pokolenia uczymy szacunku i dbania o przyrodę. Dlatego już w tak czesnym wieku wdrażamy eko-edukację. Zachęcamy nasze dzieci do segregowania odpadów, korzystamy z filtracji wody i powietrza. Dzięki temu maluchy poznają świat biorąc udział w drobnych pracach ogrodowych, takich jak sadzenie roślinek, podlewanie i obserwowanie ich wzrostu.

Zróżnicowane zajęcia

W Błękitnej Krainie zrównoważony rozwój zapewniają także liczne zajęcia, w tym językowe, ruchowe, muzyczne, a także sensoryczne i sensoplastyczne. Dlatego tworząc plan stawiamy na kreatywność – skupiamy się na preferencjach naszych maluchów, dopasowując poszczególne zajęcia i ćwiczenia do ich wieku, możliwości i zainteresowań. Plan zajęć zamieszczamy na naszej stronie na Facebooku, a szczegółowe relacje mogą oglądać Państwo każdego dnia na naszym instagramowym profilu @blekitnakraina:

https://www.instagram.com/blekitnakraina/?hl=pl.

Zdrowe żywienie

Zapewniamy wyżywienie w formie cateringu, dopasowanego do indywidualnych upodobań i potrzeb żywieniowych naszych podopiecznych. Proponujemy zróżnicowane jadłospisy, tworzone przez profesjonalnego dietetyka. Dzięki temu do wyboru rodziców w ofercie znajdują się diety bezmięsne, bezmleczne, bezglutenowe oraz z innymi wykluczeniami, dostosowane również do poglądów religijnych. Link do naszego dostawcy cateringu znajdziecie Państwo tutaj:

https://www.marcowyzajac.pl/catering/

Świadczymy usługi w oparciu o Ustawę z dnia 4 lutego 2011 r. o opiece nad dziećmi w wieku do lat 3 jako opiekunowie dzienni.

Komentowanie jest wyłączone.